Je to tak, když končí jedna etapa života a začíná jiná, přijde vám to jako sen, že najednou vidíte změnu a taky životy ostatních, které vás za tu dlouhou dobu míjely nebo potkávaly. Podávaly pomocnou ruku nebo naopak srážely k zemi a dokonce i podkopávaly nohy. Ale nic není srovnatelné s tím, když si uvědomíte, jak velký kus cesty jste...

Moje projekty

08.10.2022

Vše, co jsem kdy napsala, jak dlouho píšu a čím se ještě zabývám. To je přesně to, co tady najdeš.

Kdysi mi jedna dobrá duše prozradila, že láska není okamžitá zamilovanost, ale něco, co vzniká postupem času. Kdy společně pracujete na tom, aby vztah vzkvétal. A já v momentální zamilovanosti jsem si brala toho nepravého. A říkali mi to, varovali mě, ale já ne. Chtěla jsem si to udělat po svém. Bylo to třeba, ta zkušenost, abych nakonec uvěřila a...

Srdce mi buší jako o závod. Udělala bych pro Tebe všechno na světě, dýchala bych za Tebe. I když vím, že nemusím, každý večer čekám, až přijdeš z práce i když nejsem doma, tiše čekám na to, až budeš v pořádku doma. Až se přitulíš a řekneš mi, jak jsi se měl. Až se usměješ i když to neděláš...

Už jsem ti říkala, že jsem v prosinci 2018 padla na samé dno? Myslela jsem, že pro mě vše končí a já nevěděla jak dál. Zvednout se bylo najednou nad mé síly.

Ve vatě

21.11.2017

Co tě první napadne, když se řekne: "ve vatě"? Zvláštní je, že každého napadne něco jiného. Dospěláky peníze (hodně peněz) a bohatství. A děti napadne cukrová vata. Kam patříš ty?

Psí zoufání

20.08.2017

Vždycky, když vidím našeho psa, jak leží na gauči nebo v posteli. Napadne mě: "Ty jo já bych chtěla být pes. A náš!" Nechápu, jak může být takový požitkář a závidím jí tu pohodičku. Je to milovaný pes už od malička.

Když se řekne dobrý ročník, většina z vás si představí lahodné víno. Skvělé, polosuché červené, bílé nebo růžové. Které vám lehce pohladí vaše chuťové smysly.

Děkuji za...

17.03.2017

Sedím v autobuse se sluchátky v uších, koukám ven na zataženou oblohu, ve chvíli, kdy sluníčko zmizelo pod mraky mě napadá, za co všechno je důležité poděkovat vesmíru. Tolik nevyřčených slov každého z nás.

Další šance

11.01.2017

Když máš pocit, že něco není jak má. Když propadáš panice každé ráno. Měj na mysli, že vždycky máš další šanci na změnu. Změna práce, bydlení nebo partnera. Všechny chvíle ať už dobré nebo špatné jsou způsobeny tvým myšlením, chováním a volbou. Nezapomínej, že to, jak uvažuješ, se promítá ve tvém životě.