Bezbřehá

13.11.2018

Pocítit lásku bezbřehou jako chladivý vítr na tváři společně s vůní nevadnoucích květin, ze kterých nemůžeš spustit oči. Stále k nim voníš a pokaždé, když skloníš hlavu, vystřelí ti koutek vzhůru. Pootočit hlavu směrem za zvukem, který chceš slyšet ať už je to hudba nebo hlas. 

. Usínat na hrudi, která se vzdouvá jen a jen pro tebe. Je čas konečně otevřít srdce a duši, ale nenechat sebou vláčet. Být stejný jako dřív, tak jako před několika lety než vykouklo tvé druhé já. Nyní je čas být opět šťastný. Právě teď v ten moment. Nečekat na až.. nebo dokud, ale užívat si momenty právě teď.

Přát si všechno, co jsi kdy zavrhl nebo sis v hloubi duše říkal, že si to nemůžeš dovolit nebo dokonce, že toho nejsi hoden, protože to je lež. Můžeš mít vše, co chceš. Nyní je ten správný čas pochopit sebe sama a opustit staré životy a dál si žít ten nynější a naplno.

Opustit lidi, kteří ti nepřejí a hlavně kteří ti závidí. Ty v životě nepotřebuješ, a i když existuje i pozitivní, hezká závist většina lidí ji nezná. Nevnímat negativní myšlenky a slova a prožívat momenty, které stojí za to, ať už to znamená cokoli. Cestovat, ochutnávat, milovat, laskat, líbat, kreslit, psát... možností je nespočet. Ztrať se v tom, co miluješ a pociť žár, který stojí za to okusit. Nenech se spálit ničivým žárem, ale žárem z vášně a touhy dělat a cítit něco za co stojí žít.