Bohyně

30.08.2016

1,5 minuty čtení

Každá žena by se tak měla cítit. A muž by to o ní měl vědět a také jí to říkat, protože, tak jako muž potřebuje slyšet to, že je nelepší milenec, nejúžasnější chlap pod sluncem a ten nejchytřejší, jakého jsme kdy poznaly, tak žena by měla vědět, že je bohyně. 

První krok je být spokojena sama se sebou a cítit se dobře ve své vlastní kůži...protože pak i okolí uvidí to něco ve vás a chlapi se budou otáčet za tou bohyní, protože půjdete okolo vy. To je sen každé ženy. Nejlepší je být krásná sama pro sebe ať už jste samy nebo zadané pak máte krásy na rozdávání a sršíte optimismem a sexappealem. Jenže jak si tenhle pocit udržet? Jednoduše, noste ženské věci jako jsou šaty, sukně, košile ve kterých se budete cítit skvěle. A vlastně nemusí to být jen šaty nebo sukně, jde o to cítit se v tom oblečení naprosto dokonale a líbit se samy sobě. Je to jako držet se dvou jednoduchých pravidel: pravidlo jedna a cítit se skvěle v tom co máte na sobě (a i když nemáte nic na sobě, ale o tom už jindy) a pravidlo dvě řiďte se pravidlem jedna!

Mě vždycky pomůže moje lehoučká dlouhá červánková sukně, protože má styl jako kdyby ji šili na Olympu, tak se v ní i cítím a když zafouká vítr sukně za mnou vane, jak za vílou z pohádky a růžové rty napovídají, že se cítím skvěle. A dnes jsem se ve své sukni cítila neodolatelně, protože na každém přechodu mi řidiči zastavovali a v Palladiu se ohlíželi cizinci a na cestě z pošty na mě mrknul chlápek, co šel naproti mně. Na zastávce chlápek zvednul oči od své sportovní stránky a to jen kvůli tomu, aby si mě prohlédl, zrovna totiž zavál vítr a moje vlasy a sukně se rozletěly všemi směry... Je to jako ve snu a nebo jako sportovní disciplína.

Další takový kousek jsou moje milované černé šaty na ramínka, které jsou neskutečné lákadlo a já bez nich nemůžu být ani chvíli, stejně tak jako chlapi bez toho pohledu, kterým mi říkají jo fakt pěkný šaty... Naposled v restauraci Mlýnec vedle Karlova mostu, když jsem vstoupila do restaurace s přáteli zažila jsem svůj první ,,zpomalený záběr", jistě znáte z filmů tu scénu, když nádherná žena sestupuje po schodech, všichni se na ni dívají se zatajeným dechem a odpočítávají vteřiny. A nemohou se vynadívat. Po tomhle touží každá z nás od našeho muže ... a vlastně od všech ostatních, zkrátka se chceme líbit. Je to pochopitelné a tak buďme krásné samy pro sebe. Buďme bohyněmi!