Cestování časem

26.05.2016

2 minuty čtení

Jaké to vlastně je? Rozhodně minimálně zajímavá otázka k zamyšlení. Kam byste se podívali jako první? Do minulosti nebo do budoucnosti


Já do budoucnosti, zkontrolovat, zda konečně vyhraju tu sportku, když včera zase nic. 😀

Podívala bych se, co dělám a kde bydlím. Jak se mají zvířátka a co celkově můj život.

Napsat o cestování časem mě napadlo včera večer, když jsem unavená po "prosmátem" dni s jedním z mých milovaných přátel padla na sedačku v metru. Na jednom ze skel jsem si všimla reklamy na obchodní centrum, vlastně už nevím na jaké. Jen mi utkvěl název a ten zněl "Cestování časem". Zaujalo mě to a já si hned se sluchátky v uších začala barvitě představovat, jaké by to bylo a kam bych se všude podívala. Egypt?? Pravěk?? Rok 2100? Kam se chcete podívat vy??

O skoku v čase jsem v jednom článku už mluvila, jestli si vzpomínáte Back to the future. Tohle přesně bych chtěla zkusit. A kdo taky ne? Úplně se mi teď vybavily ty Martyho boty! Jen vás chci upozornit, jen tak mimo článek, že ty boty vážně existují!

Ale vraťme se zpátky k cestování v čase. Víte o tom, že cestování v čase by nám vlastně mohlo ukázat směr, kterým se chceme nebo bychom se měli vydat? Jistě znáte otázku u pohovoru, kterou vám personalista položí téměř vždy, aby zjistil, jestli nemáte zaječí úmysly. Kde byste chtěli být za tři roky? A kde za deset let?

No schválně, kde? V našem případě otázka zní trochu jinak... Až sebe sami navštívíte v budoucnosti, co chcete vidět?

Já chci být spokojená sama se sebou a mít okolo sebe lidi na kterých mi záleží. Chtěla bych zjistit, zda dělám, co mě baví. Psát a jednou i vydat knihu. Píšu už teď, takže to si můžu ze seznamu odškrtnout, "Mission accomplished" a na seznam zařadit něco dalšího, co je pro mě podstatné. Vydat knihu, ještě chvíli potrvá... to je "In progress". To je výzva! A pak ty ostatní  věci, jako je auto, byt, dobře vydělávat...to si přeje přeci každý.

Všimli jste si, že cestování časem se najednou stává takovým návodem na to, jak chcete, aby vaše budoucnost vypadala? Jak bude vypadat ta vaše???

Pokud si nejste jisti svou budoucností, přečtěte si zajímavý článek od Stephena Hawkinga: Cestovat do budoucnosti můžete, ale už se nevrátíte. Stephen Hawking se zabývá teorií všeho a jestli nevíte co to je... zeptejte se Sheldona! 🙂