Nahoře bez

27.05.2017

1 minuta čtení

Jistě znáte ten pocit dámy. Přijdete domů z práce. Po těžkém dni, tak s nalitou sklenicí vína na chvíli padnete do oblíbeného křesla a v klidu sundáte podprsenku. Jaká úleva. Po celodenním shonu se cítíte rozpolcená a těšíte se na milovaný seriál.

Muži tuhle záležitost nemohou pochopit. V zásadě jsou všichni pro jedno, a to bez podprsenky 24/7. Já to chápu. V letních dnech v autobuse mají výhled k nezaplacení. A nejen tam. Odvážnější dámy anebo opálení chtivé lvice se vyhřívají na dekách a muži nestačí otáčet hlavami a uhýbat pohlavkům přítelkyň zároveň. I pro ostatní ženy je to někdy pohled k nezaplacení na pohlavkující přítelkyně. Jen málokterá bere hezčí poprsí, než je to její s nadhledem. I po ujištění partnera, že má to nejkrásnější poprsí pod sluncem (nebo na koupališti? Au, ten pohlavek sednul).

Ale chlapi otřete slinu.

Bohužel to není tak jednoduché, jak se zdá. Představa bílé košile na poradě bez podprsenky je velice lákavá, ale pochybuji, že byste vyřešili něco pracovního s rýsujícími se bradavkami pod průsvitnou látkou (navíc nezapomeňme na harrasment). Pro většinu mužů je to jeden z jejich onanistických snů přijít na poradu a mít takový "pěkný výhled". Ale nechme tyhle sny ráda se jim budu věnovat ve zvláštním článku chcete? (Nápady do komentů).

Většina žen se zkrátka necítí bez podprsenky ve své kůži. Alespoň některé dámy s menšími prsy. I když jsou i muži, kteří milují malá ňadra. Jejich tajným přáním je mít sexy "žlábek" o kterém slyšely snad ve všech ženských časopisech. Protože je to sexy že jo?! A mezi vnadnějšími soupeřkami se necítí dobře. Na tom není nic špatného... soucítím. Každá chce (a to i když si z toho věčně utahujeme), aby nám muži zírali na naše krásné vnady. Zvedá to sebevědomí. Je to jako, když vám žena pochválí svaly nebo krásnou hruď. Stejný pocit jen nemusíte nic říkat.

Na druhou stranu je lepší být bez žlábku než klamat spotřebitele (tedy muže). Nemyslíte? Pak když přijde na vyvrcholení třetího rande, sundáte podpěru a ouha zmizel žlábek i ňadra. Jejda! Pak už to nezachráníte ani sebelepší pochvalou.

Je to hrozně pohodlné být bez podprsenky jen tak. Potvrdí vám to každá žena.

PS: Článek pro dolňáky zde!

Kde je moje podprsenka?