Naše ruce

12.02.2017

1,5 minuty čtení

Jezdím do práce každé ráno stejným autobusem. Jedno ráno, jsem vytáhla krém na ruce a vetřela jsem si je do suchých zimou poznamenaných dlaní. Cítila jsem úlevu a péči a uvědomila si, jak jsou ruce důležitou součástí naší existence. Celou věčnost jsem zírala na své dlaně v ranním světle autobusu a říkala si, že je vlastně bereme jako samozřejmost, ale co kdybychom neměli ruce? Co kdyby žádný člověk neměl ruce. Vždyť rukama děláme úplně všechno od obracení stránek knížky, přes škrábání brambor na večeři až k zavazování tkaniček. Nedokážu si ani představit ,,bezruké lidstvo".

Vzpomínám si, že nejoblíbenější částí v přírodopisu na základní škole byla právě stavba lidské ruky, tedy kostí, znala jsem je zpaměti a pamatuji si je dodnes. Nevím proč, ani jak je to možné, ale učila jsem se tuhle látku s chutí a tak jinak než "to" ostatní, stalo se ti to někdy?

Ruce jsou dorozumívací prostředek, ne nadarmo se říká, dorozumívat se rukama a nohama že? Můžete jimi mnoho vyjádřit...vítězství, lásku nebo, že je všechno ok. Ve sportu je používají rozhodčí nebo třeba hráči Rugby, při baseballu a mohla bych uvést další a další příklady.

Pokud budeš chtít, můžu se věnovat přímo jednotlivým významům rukou, ale to už by bylo na zvláštní článek. Dej mi vědět do komentu.

Zkus si čtení z ruky

Nezapomeň zvolit ke čtení tvou dominantní ruku, tedy tu, kterou píšeě. To je totiž tvá aktivní ruka naopak druhá ruka je pasivní.

ČÁRA ŽIVOTA

Stáčí se okolo palce. Začíná nad palcem a ve stejném místě je možné najít případné problémy v raném dětství nebo dokonce v prenatálním vývoji. Značí je křížky přes čáru života. Podle její intenzity a množství přerušení se dá poznat délka života. Pokud vám končí až za středovou částí ruky, znamená to, že potřebujete k životu větší prostor a rozhled. Těm, co zatáčí zpět k palci, postačí ke štěstí jen domácí píseček.

ČÁRA HLAVY

Začíná nad palcem a téměř kolmo na dlaň směřuje k malíčku. Tady platí, že čím delší, tím větší inteligencí oplýváte. Pokud začíná ve stejném místě jako čára života, žijete v harmonii. Když jejich cesty vedou společně, prozrazuje to o vás, že nemůžete překročit stín svého rodu. Pokud je vzdálenost mezi dvěma čárami velká, máte šanci se trhnout od rodiny.

ČÁRA SRDCE

Přetíná dlaň od ukazováčku až k malíčku a lze z ní vyčíst vaše partnerské vztahy. Čím výraznější a nepřekřižovaná je, tím větší máte schopnost si udržet partnera. Podívejte se i na začátek, který najdete mezi ukazováčkem a prostředníčkem. Rozděluje-li se čára ve tři (Kainovo znamení), značí to sklony k bisexualitě.

ČÁRA OSUDU

Tato čára působí na lidskou ctižádost. Jestli jste ji na své dlani našli, je to důkazem toho, že jste velmi zodpovědní. Jestli je vaše linie silná, patříte k lidem, kteří mají kontrolu nad svým životem a nenechají si nic líbit. Čím je čára osudu umístěna výš, tím déle bude trvat vaše osamotnění. Nebojte se a buďte sami sebou!

Určitě jste na ruce hledali čáru, která vám prozradí také něco zajímavého o vaší sexualitě. Měla by se nacházet souběžně nad čárou srdce. Pokud tam takovou najdete, značí to o vás, že jste velmi náruživí.

Tohle byl jen takový základ, jen pro zajímavost, pokud se chceš detailněji zabývat čtením z ruky mrkni sem.