Nová etapa života

24.10.2022

1,5 minuty čtení

Je to tak, když končí jedna etapa života a začíná jiná, přijde vám to jako sen, že najednou vidíte změnu a taky životy ostatních, které vás za tu dlouhou dobu míjely nebo potkávaly. Podávaly pomocnou ruku nebo naopak srážely k zemi a dokonce i podkopávaly nohy. Ale nic není srovnatelné s tím, když si uvědomíte, jak velký kus cesty jste už ušli a kolik jste toho zvládli. Schválně, přemýšlejte... A ať už teď překonáváte nebo začínáte cokoli, vězte, že to zvládnete a když ne?! Získáte cenná ponaučení pro něco mnohem většího, co se vám překonat podaří, protože nic se nám nestává jen tak a nikdy nedostaneme naloženo něco, co nezvládneme.

Kdybych měla vyprávět, co všechno jsem za svůj život zažila, byla by to pěkná knihovna a ne zrovna červená knihovna.

I když mi někdy přijde, že neunesu další etapu, přijde něco co mi otevře oči nebo mi aspoň pomůže necítit se tak sama, když někdo z mého okolí prožívá podobnou situaci.

Protože podle předpovědí vstupujeme do těžkého období a také "ukončovacího" věcí, které už je lepší nechat odplout a zítra nám narozeniny. Přemýšlím, nad svými etapami života a lidmi, které jsem za tu dobu potkala. Každý ve mě něco zanechal a udělal mě takovou jaká jsem teď. Mísí se ve mě vděčnost a pokora, za všechny překážky, které jsem zvládla a taky za to, že jsem se dostala až sem. Nebýt přátel, rodiny, partnera a všech okolo, není ze mě to, co ze mě dnes je.

Tento článek bych ráda věnovala lidem, kteří si vzpomenou na moje zítřejší 35 narozeniny a jen tak mi z laskavosti popřejí všechno nejlepší. A jsem vděčná i za ty, kteří se neozvou, protože i to něco vypovídá. Díky je mi 35. Za všechny dárky předem díky. :-)