Význam opakujících se čísel

30.01.2022

2 minuty čtení

Jistě se ti už stalo, že se během dne nebo týdne setkáváš se stejnými číslicemi. Pokud sleduješ okolí a rozhlížíš se kolem sebe, můžeš snadno přijít na to, co čísla znamenají. Může jít i o kombinaci čísel např. pokud vídáš 645 je třeba vykládat každé číslo zvlášť. Například tedy v tomto případě tě čeká láska (číslo 6), po tom, co si urovnáš život (číslo 4) a uděláš ve svém životě změny k lepšímu (číslo 5).

Pojďme si tedy osvětlit význam jednotlivých čísel:

Opakující se číslo 1 - Intuice a uvědomění

Toto číslo vám dává znamení, že je čas začít znovu, nový projekt, vztah nebo koníček. Najdi v sobě odvahu a oprosti se od minulosti a buď sám sebou. Je čas vydat se vlastní cestou a přijmout svou vlastní individualitu. Použij všech svých tvůrčích schopností, mysli pozitivně, protože to na co myslíš, se vyplní. Soustřeď se na to, co chceš a buď aktivní a činorodý.

Zaměř se:

čísla 11:11 jde o jedno z nejčastěji se opakujících číselných sekvencí. Čtyři jedničky nebo také dvě mistrovská čísla mají velmi důležitý význam. Nejpravděpodobněji nejdůležitější ze všech! Jakmile se toto číslo objeví ve tvém životě, zpozorni a přemýšlej nad tím, čím se právě zabýváš. Připomíná ti, že jsi tvůrcem vlastní reality a že se tvé myšlenky konečně zhmotňují. Je proto velmi důležité se plně soustředit na to, co chceš, ne na to co nechceš. Jakmile tuto kombinaci zahlédneš, zastav se na místě a udělej audienci tvých myšlenek a pocitů i toho, co se právě odehrává ve tvém životě. Zkus se sám sebe zeptat: "Na co právě myslím?, Jak právě teď vypadá můj život? Myslím a jednám pozitivně, nebo mě ovládá hněv, frustrace, obavy, posedlost či strach?".

Kombinace čísel 11:11 tě také nabádá k tomu, věřit své intuici a uvědomit si, že máš dostatek síly překonat všechny překážky. Dívej se za oponu a požádej o pomoc tvé strážné anděly či jiné průvodce, kteří na tebe dohlížejí.

Opakující se číslo 2 - Rovnováha, úspěch

Nauč se spolupracovat s ostatními, buď diplomat a zapracuj na tom, jak vycházet s lidmi, protože je čas zaměřit se na své vztahy a otevřít se lásce, uzdravit rány z minulosti a pomáhat ostatním k větší vyrovnanosti a emočnímu vyléčení. Měj se rád/a a najdi v životě rovnováhu. Je také čas naučit se říkat "NE", začni milostný či obchodní vztah, přijmi svou ženskou stránku a důvěřuj své intuici. Zkoumej a rozvíjej své věštecké schopnosti.

Zaměř se:

Čísla 22:22 znamenají, že tě čeká nová zkušenost, osobní růst nebo rozvoj. Pokud máš pocit, že jsi v koncích, hledej znamení. Dvojka je jistotou a dává ti najevo, že je rozhodnutí správné. Čím více dvojek vidíš, tím lepší a silnější znamení to je. Dvojka je považována za mistrovské číslo. Pokud ji máš v datu narození (nebo je tvým životním číslem) budeš v životě úspěšný. Zmnožená dvojka značí, že se s tebou snaží spojit andělé a chtějí ti něco říci. Radí, aby ses držel své cesty a byl klidný a vyrovnaný v postoji ke svému životu.

Opakující se číslo 3 - Pomoc, vše je v pořádku a harmonii

Uvolni víko své kreativitě a pusť ji na svobodu, najdi si nového koníčka, jeď na dovolenou, bav se, choď do společnosti a obklopuj se lidmi, které máš rád. Snaž se být upřímný, otevřený a komunikativní. Založte si deník, naučte se vyjadřovat emoce zdravým způsobem, nepomlouvej, nekritizuj, nestěžuj si a nebuď dětinský. Tvůj partnerský život je v pořádku a harmonii. Můžeš čekat podporu rodiny nebo partnera.

Opakující se číslo 4 - Ochrana a podpora andělů

Soustřeď se na klid a vytvoření stability ve tvém životě. Ukázni se, pracuj pilně a nenech se odradit překážkami, které tě mají posunout dál. Šetřete peníze, buď poctivý a hraj podle pravidel. Připrav se a zbuduj pevné základy pro svou budoucnost, pečuj o své zdraví. Častěji trav čas v přírodě, věř v moudrost vesmíru, realizuj své myšlenky a přání. Zaměř se na sebe sama. Čtyřky sou symbolem zodpovědnosti, posunu a budování.

Opakující se číslo 5 - Změna a pohnutí se z místa

Připrav se na změnu a buď flexibilní. Je čas oprostit se od toho, co tě svazuje. Riskuj a neboj se dobrodružství, užívej si života, seznamuj se s novými lidmi, jeď na dovolenou. Neměj obavy z novinek, sdílej s ostatními své myšlenky a nápady. Neboj se zviditelnit, jednej střídmě a umírněně.

Opakující se číslo 6 - Láska a směrování

Andělé ti prostřednictvím množství šestek posílají znamení, že jsi nejspíš sešel z cesty a snaží se tě nasměrovat jiným směrem.

Můžeš se těšit na novou lásku, pracuj na vztazích s ostatními, více se věnuj dětem a buď oporou rodině a blízkým. Pomáhej ostatním, měj se rád, zaměř se na své zdraví. Zkrášluj si svůj život i domov. Uzdrav svá emoční zranění nebo pomáhej k uzdravení ostatním. Ber vážně své závazky.

Opakující se číslo 7 - Spiritualita, radost

Do tvého života vstoupí radostné události nebo velká láska. Užívej si samoty, věnuj se náboženství a duchovním praktikám. Věnuj se józe, čchi-kung nebo meditaci a soustřeď se na své zdraví. Objevuj tajemství a záhady vesmíru, vyzkoušej alternativní terapie, zaměř se na studium metafyziky nebo na osobní rozvoj a duchovní růst. Věnuj se studiu, četbě nebo výzkumu. Můžeš se třeba vrátit do školy, najdi si nějakou specializaci a zdokonal se v nějakém oboru, věnuj se vzdělávání ostatních, často pobývej venku v přírodě, zvláště pak v blízkosti vody nebo ve vodě.

Opakující se číslo 8 - Hojnost a spravedlnost

Osm je symbolem nekonečna, smyčky nebo koloběhu. Ukazuje na to, že vše co dáš se ti vrátí. Buďte šetrní ve vztahu k penězům, splaťte dluhy a vypořádejte právní záležitosti. Můžeš očekávat zlepšení tvé finanční situaci, zaměř se na kariéru, změň zaměstnání nebo zvaž vlastní podnikání. Přistupuj k vlastnímu životu pozitivně, představ si svůj život v dostatku a blahobytu. Udržuj rovnováhu mezi materiálním a duchovním světem, povznes se nad ego, získej zpět svou moc a přijmi uznání, kterého se ti dostává, a věř ve spravedlnost.

Opakující se číslo 9 - Oproštění a nová kapitola

Připrav se na bilancování a změnu, oprosti se od toho, co už ti nic nedává. Důvěřuj osudu a nech věcem volný průběh. Snaž se být tolerantní a odpusť sobě i ostatním. Dořeš otevřená témata z minulosti a konflikty s ostatními. Urovnej vztahy s rodinou, buď soucitný, věnuj se charitě, humanitárním a ekologickým aktivitám nebo ochraně zvířat. Zajímej se o umění a vyjadřuj se tvůrčím způsobem. Můžeš pociťovat chuť udělat něco zvláštního, zkrátka něco jinak. Neboj se toho.

Bonus na závěr:

O zákonu přitažlivosti jsi jistě už slyšel. Funguje to tak, že to, nad čím nejčastěji přemýšlíš, formuluje tvůj život. Můžeš (pokud chceš) si přitáhnout opakující se čísla tím, že na ně zaměříš své myšlenky. Ať už si je do života přivoláš nebo se objeví samy od sebe, v každém případě ti mohou pomoci.

Bonus číslo dvě:

Můžeš zkusit také meditaci (před spaním, vedenou nebo v jógové praxi) a zaměřit se na otázku, na kterou hledáš odpověď. Stačí položit otázku a pak pomocí znamení okolo tebe v podobě číslic (nejen číslic i slov a zvuků) zjistit odpověď na tvou otázku. Stává se, že se ti ukáže ve snu nebo ti zavolá číslo složené ze zajímavé kombinace nebo částka nákupu v obchodě má zajímavou cifru (a tím nemyslím vysokou). Možností je nespočet.

Zdroj: Kniha Numerologie, M. Buchanan a google.