Zadky

18.11.2015

1 minuta čtení

V pondělí jsem si dělala svůj osobní průzkum (ne že bych se někoho ptala nebo tak). Ráno cestou do práce, odpo cestou z práce a dneska ráno jsem "třídila zadky" dámské i pánské... a zjistila jsem, že vážně není na co koukat. Není to smutné? Viděla jsem všehovšudy dva pěkné zadky!

Takže ráda bych rozebrala, co jsem viděla. Dámy buď neumí vybrat kalhoty, nebo zbytečně schovávají to, co by mohlo být vidět. Nebo též přílišný extrém, ukazují to, co by být vidět nemělo. Já každé ráno vyjdu všechny schody (ano i eskalátory) jen tak pro pocit a pečlivě vybírám kalhoty ať už jde o džíny nebo klasické kalhoty. Protože jestli znáš film The ugly truth s Gerardem Butlerem, kde radí své kolegyni, jak sbalit jejího souseda a právě tam zmiňuje, že by (sice o ňadrech) měly zdravit. To samé si myslí i o zadku, když s ní vybírá džíny. (jasný smějete se, ale má pravdu ve většině věcech). I ženy se chtějí mít na co koukat, ano, jen to děláme poněkud nenápadněji, než-li muži.

Všude na netu vidím různý chalenge na pěkné bříško, štíhlá stehna a i pěkný zadek, jenže je asi nikdo nedodržuje. Alespoň ty schody, když už nic jiného. Je škoda, že není na co koukat... :( Xichtík není všechno! Za pravdu mi jistě dáš ty: "Dolňáku", ale i ty: "Horňáku". (Článek pro horňáky zde).

No a co se chlapů týče nejsou na tom jinak, většina z nich totiž nosí volné kalhoty (já to chápu potřebujou volnost). A pak se div, že když máš oblek (kde kalhoty nejsou tak volné) zíráme s otevřenou pusou, protože vidíme ten krásný zadek 😀. To je pokoukáníčko, co? Co je na tom špatného, taky se rády podíváme. Nevěřím tomu, že dobře vybrané kalhoty jsou jen výsadou gayů. Mnohdy je chlap vysazený na módu víc než jeho drahá polovička, jen to málokdy přizná (no a co, na tom není nic špatného, chce se líbit. Pokud to není zase extrém). Většina chlapů právě cvičí, běhá atd... ale pak neukážou, co by ukázat mohli... ne mohli měli, ať se taky pokocháme ne? 🙂 (vy jste se zase kochal doktore že jo? 😀 Mě tak napadlo, jak to píšu.)

Tak a teď by mě zajímalo vyjádření chlapské a dámské poloviny... do komentů... Který zadek je ten můj z fotky dole? Poznáte? Odpovědi do komentů!