Nebe

Co vám budu povídat, zase jsem na jedné akci potkala fešáky o kterých nejde nenapsat. Jen proto, že jsem zůstala o chvíli déle. Při koncertě jsem stála u pódia a s otevřenou pusou zírala na tuhle partičku inspirovanou skupinou Kryštof, jsou jejich vzorem a mají velký podíl na rozvoji kapely. Věřím, že za všemi písničkami stojí neskutečné moře času, píle a trpělivosti. Hudba je jejich můzou a publikum je miluje stejně jako oni žijí pro publikum a svou hudbu. Je to jako v Nebi vybaví se mi, když si poslechnu nějakou z jejich písniček. Jistě některé písničky se mi líbí více, jiné zase méně, ale většina z nich vždy uspokojí mojí touhu po inspiraci k psaní… za to děkuju! Moc často se mi to nestává.

Od roku 2005 uběhlo spoustu času a oni mají za sebou dost těžké práce, která se ovšem vyplatila a pomohla jim v růstu a sáhnutí si na několikeré nominace a hraní v rádiích…

Poctivě jsem jim projela celý youtube a jejich stránky. Neunikl mi ani jeden jediný klip, jsou vážně povedené. Všechny písničky a alba najdete na Itunes, Spotify nebo Deezer.

Nebudu se sáhodlouze rozepisovat o historii, vzniku a informacích o členech kapely, protože vše najdete hezky pohromadě na jejich webu SKUPINANEBE.cz, stejně jako přehled jejich koncertů a že jich není málo.

Těším se až je zase uvidím…protože vážně stojí za to. Sejdeme se u pódia!

Držím palce při skládání písniček a v dalším rozletu!

PS: Zůstaňte jací jste…

Poslechněte si:

Z alba: Legosvět (2012)

85423

Legosvět


Z alba: Než se rozední (2014)

0jckf_03i-5rxcqfzvsnsskpkgb4hxt8

Než se rozední


Vteřina (moje nej)


Padáky


Pláštěnky (2015)


Share this:

  1. Twitter

  2. Facebook

  3. Pinterest

  4. LinkedIn

  5. Tumblr

#Hudba #Nálada #Zajímavost #Život

0 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Láska