Den první seznámení

Tak Vás tu pěkně vítám, pokud jste zavítali na můj blog. Konečně jsem se rozhoupala a udělala to, co nejvíc chci a to psát o všedních i nevšedních chvílích v mém.. nebo našem životě.

Dovolte abych se představila… Jmenuji se Monika, alias Woman in red. Mám ráda procházky, Jamese Bonda, Indiana Jonese, Sherlkoka Holmese… Pretty Woman a další… ráda píšu, lyžuju – i když to asi vypadá komicky, ale užívám si to! Miluju oblečení, ale už ne tak jejich nakupování, to musím mít zatraceně dobrou nakupovací náladu a v neposlední řadě ráda peču a miluji hudbu! Nabíjí mě to!

Proč jsem vybrala zrovna červenou? Protože červená má na svědomí mnohé v našich životech. Tak jako má pro Vás význam jiná barva, pro mě zrovna tahle. 🙂

Ostatně jejich význam najdete tady: Význam barev

Právě jsem prošla několika životními změnami a ráda bych se o ně podělila a budu ráda, když se zapojíte do konverzace.

Takže, když se vrátím k těm změnám.

Práce, vzhled, bydlení… přátele… vlastně vše, když tak nad tím přemýšlím. No tak to máme hodně, co rozebírat :). Každopádně mám stránku i na FB najdeš mě tam pod woman in red !

Časem se seznámíme víc. Zítra bych ráda rozebrala dnešní den a taky co se tak nějak odehrálo za celý můj život. Budu mít víc času… takže se tu sejdeme… já tu budu, ale teď už dobrou noc!

Share this:

  1. Twitter

  2. Facebook

  3. Pinterest

  4. LinkedIn

  5. Tumblr

#Seznámení

0 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Far away