Křišťál a křemen

Kámen vhodný především pro: kozoroha, lva, blížence svým vzezřením připomíná kapku vody čistou a jasnou. 

Jak ho použít

Jeden z mých velmi oblíbených kamenů. Nejčastěji ho využívám pro umocnění síly, ochrany, meditace, harmonie a léčení. 

Co zobrazuje a jak jej čistit

Tento projektivní a receptivní kámen je přiřazen planetě Slunce a Měsíc a elementu ohně a vody. Stejně tak tento kámen pročišťujeme pomocí slunečních paprsků, aby se zbavil negativní energie. Pokud zrovna nesvítí sluníčko můžete ho pročistit pomocí tekoucí vody, zmrazením (na 60 – 120 do mrazáku, poté nechat přirozeně aklimatizovat na pokojovou teplotu), či použijte jemnohmotné čištění pomocí hematitu.

Jak funguje

Je to univerzální, velmi silný krystal zesilovač energie a nejúčinnější léčivý kámen na světě. Energii pohlcuje, uvolňuje i reguluje a uvádí ji do dokonalé a naprosté harmonie. Dále zesiluje i funkci ostatních kamenů.

Pokud potřebujete povzbudit psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomoci při sebezdokonalením je tento krystal pravou volbou. Dále ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje a odstraňuje bloky. Je takovým naším zrcadlem naší duše. Čistí a chrání auru a zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Pomoci Křišťálu můžete vyčistit i vodu, kterou pijete. Nezapomeňte na pravidelné očišťování kamene.

Křišťál a čakry

Pozitivně působí na korunní čakru a ostatní pročišťuje. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy.

Jaké nemoci a problémy léčí

Léčí všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a mysli. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické, střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu a uvádí tělo do rovnováhy. Dále také zvyšuje laktaci.

Zdroj: www.nefertitis.cz

Share this:

  1. Twitter

  2. Facebook

  3. Pinterest

  4. LinkedIn

  5. Tumblr

#Čakry #Energie #Horoskop #Zdraví #Zajímavost

1 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Jin Jang

Amazonit