Kabelka

Dneska mě pobavil článek, na který jsem narazila na Facebooku od časopisu Marianne. Jednalo se o fejeton o obsahu kabelky.

Pár minut jsem se smála a pak jsem si vzpomněla, že má kolegyně svou obrovskou kabelu (ano kabelu) nazývá ,,hup do mošny”, když jsem tenhle výraz slyšela po prvé pořád mi tenhle výraz zněl v hlavě a ještě půl dne jsem se o něm  zmínila, kdykoli byla možnost.

Rozhodla jsem se také nahlédnout do útrob své kabelky… Standardní výbava: – Dvě tužky, pro případ, že by první přestala psát. To nevím, co budu dělat až mi dopíší obě. Asi bych měla přibalit třetí, kdyby náhodou. – Papírový diář, sice mám diář v mobilu, ale v tomhle mám zapsané denní aktivity jako posilovnu, směny moje, směny drahého a další a další věci a když zrovna telefonuji potřebuji si to někam zapsat. (Hlavně mít to čím zapsat, že?). – Peněženka plná věrnostních kartiček. – Zvláštní pouzdro plné dalších věrnostních kartiček, které jako bonus obsahují dvoje náušnice. (k čemu, to vážně netuším.) – Reklamační protokol a účtenka od reklamované věcičky. Reklamovat jsme byli v pondělí, dnes je čtvrtek… No kdyby náhodou zavolali dříve než za měsíc :D. – Neuvěřitelných 6 balíčků papírových kapesníčků. Rýmička mě překvapila minulý pátek (dnes je čtvrtek) nepřipravenou. Rozhodla jsem se, že už se to nestane. 😀


image

– Krém na ruce – jsou malá balení, ale já nosím 75 ml, proč troškařit! – Prášky na žaludek a pálení žáhy, věšák na kabelku, který je dnes využit podruhé, vždycky na něj zapomenu. – A abych nezapomněla objevila jsem dva pytlíky čaje, kdybych si třeba v metru nebo autobuse chtěla udělat čaj. Nebo třeba někoho pozvat na čaj ,,to go”.


image

Tak co, pobavil vás můj obsah ,,hup do mošny”? Přispějte seznamem obsahu vaší kabelky. Poctivě mi napište, co máte v tuto chvíli v kabelce. 🙂 Těším se!

Share this:

  1. Twitter

  2. Facebook

  3. Pinterest

  4. LinkedIn

  5. Tumblr

#Kabelka #ženskost #Já #Hra #Žena

0 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Far away