Kamarád taky rád

V hlavní roli Mila Kunis a Justin Timberlake. Patří mezi mé oblíbenné filmové hrdiny. Jednou se s nimi potkám v Hollywoodu! Ten film je neopakovatelný. Můžu na něj koukat pořád dokola. Najdete v něm vtip, erotiku i romantiku. Na ČSFD má hodnocení 72 %. Pokud chcete něco oddychového je tohle pravá volba.

Je to film o Dylanovi a Jamie. Oba dva se velmi zklamou ve svých předchozích vztazích. Rozhodnou se tedy, že už žádný vztah nechtějí. Společně se dají dohromady a chtějí pěstovat jen sex. Co myslíte vyjde jim to? Konec vám prozrazovat nebudu, ale nasmějete se.

Pár zajímavostí:

  1. Tvůrci filmu spolupracovali s firmou Sony, díky čemuž je možné značku zahlédnout na mobilních telefonech, televizích, monitorech a noteboocích. Ve většině filmů přitom protagonisté používají produkty firmy Apple.

  2. V scéně, kde Dylan jde za neznámou na schody hraje v pozadí saxofonista píseň “Just a Friend” od Biz Markieho.

  3. Shaun White je snowboardistou nejen coby filmová postava, ale i ve skutečném životě.

  4. Justin Timberlake, Patricia Clarkson a Andy Samberg spolu již dříve spolupracovali, a to v hudebním klipu pro SNL “Motherlover”, ve kterém Clarkson ztvárnila Timberlakeovu matku.

  5. Závěrečnými titulky snímek nekončí. Následuje scéna, ve které Justin Timberlake a Mila Kunis sledují nepovedené scény z fiktivního romantického filmu, který se předtím ve filmu objevil.

Jedna z mých nejoblíbenějších scén. Chci ji zažít na vlastní kůži. Víte, co je to Flash Mob? Ne? Dozvíte se to tady v tom článku.


Share this:

  1. Twitter

  2. Facebook

  3. Pinterest

  4. LinkedIn

  5. Tumblr

#Přátelé #Navždyspolu #Zajímavost #Nálada #Život #Sex #Smích

0 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše