Lávový kámen

Tento kámen se řadí mezi ochranné kameny podporující životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí, odvahu a sílu. Pokud potřebujete prohloubit spojení s přírodou, je tento kámen tou pravou volbou. Možná jste slyšeli o snubních prstenech z  tohoto kamene. Jsou opravdu překrásné.


Pokud trpíte strachem z fyzické bolesti zvolte právě tento kámen. Dále také jako talisman vhodný pro zvýšení odhodlání nebo při hledání změn v životě a k dosažení stanovených cílů.

Je tvořen roztavenou horninou, krystaly a plyny a díky měnící se teplotě chladne. Je to tedy láva, roztavená hornina, která se dostává na povrch země během sopečných erupcí. Její teplota se pohybuje v rozmezí 750 až 1 200 °C.

Často bývá spojován se znamením Vah, které jsou sedmým astrologickým znamením zvěrokruhu. Váhy jsou ovládány planetou Venuší. Jsou považovány za mužský pozitivní, extrovertní prvek.

Jak je využít při léčbě: Patří mezi kameny se silnými účinky. Je také kamenem projektivním. Pomáhá odstranit negativní energii a potlačuje jak stres fyzický tak i psychický. Velmi dobře se hodí pro uklidnění emocí. Navíc je láva považována za kámen znovuzrození.

V učení Feng Shui láva představuje energii ohně, energii nadšení, světla, tepla, vřelosti a vášně. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.

Zdroj text: nefertitis.cz

Zdroj obrázek: magieprirody.cz

Share this:

  1. Twitter

  2. Facebook

  3. Pinterest

  4. LinkedIn

  5. Tumblr

#Fengshui #kameny #Váhy #Zajímavost

0 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Amazonit

Akvamarín