Podprsenkové dilema

Dnes při vybalování podzimní kolekce spodního prádla jsem si vybavila, jak je složité tu správnou podprsenku vybrat. Správný obchod, padnoucí velikost, výborná cena – ideálně ve slevě a ideálně, když platí někdo jiný. Jo!

Věděli jste, že většina chlapů nemá o velikosti podprsenek ani páru? Vyzkoušela jsem a zeptala jsem se… no koukali dost vyděšeně. Co vy jste výjimka? Napište mi do komentářů 🙂 A co teprve ovládání rozepínání podprsenky jednou rukou? Umíte? Mě to přijde sexy! Kdo umí nechť se pochlubí do komentů.

V obchodě s podprsenkami je to jako pro vás v obchodě JRC nebo obchodě pro kutily. Tolik druhů, velikostí, barev a možností a využití. Vlastně nám ženám jde jen o jedno, a to mít žlábek a pohodli, jo takže o dvě věci a taky aby ostatní koukali. Budete se divit, nejen chlapi, ale i ženy. Když vám žena nebo gay pochválí dekolt je to mnohem víc než pochvala od muže a ten většinou neřekne nic jen utírá sliny. Nemusí tedy nic říkat.

Dost žen i když to nepřizná závidí a raději pronesou něco ve smyslu: „Ty jsou určitě umělý. Pche.“ A drtíc partnerovu ruku chtějí vynucený souhlas, že ten jejich je lepší. Jasně, každá máme skvělý dekolt, nepochybně a muž který vás miluje zbožňuje i vaše dvojčátka. Rád se s nimi mazlí a rád si s nimi povídá. Mnohdy i využívá své: „bvvvvvvvvv.“ (rozuměj řádění mezi ňadry). Taky má rád, když vaše ňadra na večírku zdraví a ví, že jsou jen jeho ať si ostatní chlapi třeba oči vykoukají…

Nevěřili byste jak je výběr podprsenky složitý. Jde o pohodlnost, velikost, ochotu prodavačky, cenu o to jak vypadá pod tričkem a taky co poví zrcadlo. Neměla by nikde tlačit, měla by být neviditelná a nositelka by ji neměla cítit a vydržet v ní celý den, což je přiznejme si to setsakramentská věda. Každá má ten svůj trik, jak najít tu pravou. Zkuste třeba Calvin Clein nebo Intimisimi či Tezenis, tam rozhodně nešlápnete vedle.

A vážně a jen opravdové kamarádky vám dokáží pochválit dekolt a říct vám jak budou chlapi reagovat. A pak už jde jen o to jestli je ten váš „horňák“ nebo „dolňák“ , protože to pak určuje to, zda má smysl vybírat podprsenku i s kalhotkami…:) a i když se vám tento článek zdá pohoršující je to jedno, protože je pravdivý a já vám jako bonus přihazuji pět zajímavostí o podprdě.

  1. Teprve 18letý kluk vyvinul podprsenku, která dokáže detekovat rakovinu prsu. Díky jeho vynálezu lze chorobu zachytit včas

  2. Počátkem 20. století se mladá anglická návrhářka Lucy Duff-Gordonováujala nové podoby spodních kalhotek, za což jsou chlapi dnes velmi vděčni jsou z nich totiž tanga

  3. Fantasy Bra od Victoria’s Secret vyjde na 2,5 miliónů dolarů.Splendor Bra taktéž od Victoria’s Secret stojí 12,5 miliónů dolarů. (Na Gisele Bundchen vypadá božsky.) Ale těch peněz…že?

  4. Největší podprsenka světa má velikost 1222B a najdete ji v Londýně! Na budově ITV Tower nyní najdete obrovskou růžovou podprsenku z odlehčeného nylonu, která váží 90 Kg! Takže zas tak odlehčená asi není že?

  5. Podprsenka je stará úctyhodných 532 let!

No a dolňáci si přijdou na své tady v článku o Zadcích. Taky jsem psala o délkách sukní. O věkových rozdílech mezi partnery. Nebo o manželství. Moc se vám líbil i článek o podpatcích . 

Ale co mě zajímá, jestli je víc dolňáků nebo horňáků?? Koment… 🙂

Share this:

  1. Twitter

  2. Facebook

  3. Pinterest

  4. LinkedIn

  5. Tumblr

#ženskost #Já #Zajímavost #Nálada #Zadek #Žena #Život #Prsa #Sex

0 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Láska