Práce

Zdroj obživy pro každého z nás a přitom takový strašák že? Ranní vstávání, rutina, každý den tam musíš! Každé ráno si říkám, že chci dát výpověď, protože se mi tam fakt nechce. Vylézt z vyhřátého pelíšku, vyčistit zuby, sbalit věci a hurá do kanclu. V dnešní době je práce pro většinu z nás jen zdroj obživy, málo koho práce opravdu baví. Prostě peníze..

No co vás baví nebo čekáte na lepší příležitost?

Já někdy cítím zadostiučinění, jako třeba dneska. Takový ten vnitřní pocit, že něco dělám dobře. Ale jsou i dny, kdy si připadám jak hlupačka a všechny papíry bych nejraději shodila na zem a utekla domu. 🙂

Práce mě bavila v předchozím zaměstnání, když jsem pracovala s lidmi a radila jim, co koupit. Naplňovala mě a chodila jsem tam zatraceně ráda. Navíc jsem měla okolo sebe skvělé holky a připadala si jak doma a i když jsem padala na pusu, díky nim jsem toho zvládla vždycky 2x tolik. Stýská se mi.

Ráda lítám sem a tam a ráda nevím, kam dřív skočit i za cenu toho, že dělám do večera. Jo to byly časy. No a ty moje holčiny? Rozutekly se jako skleněné kuličky a každá z nich už je někde jinde. Meetingy byly skvělé a vtipné. Byly jsme vážně sehrané. Všechny jsme věděly jak na to… 🙂 Tak by to přeci mělo být??

Zažil/a jsi někdy takový pocit? Těšení se do práce a na holky – kolegyně nebo kolegy?

Sice si tady stýskám ….

….Ani teď nemám špatné kolegyně bavíme se a smějeme se i když jsou o pěkný fousek starší než já jsou skvělé. Máme vlastně dost strategicky postavenou kancelář. Naproti kuchyňce a těsně vedle WC, ale zase dobře daleko abychom neslyšely ,,každý prd” 😀 a to doslova. V létě je tam nejmíň vedro a topení v zimě v zimě relativně zvládá vytopit celou místnost. Nicméně točit kohoutem na topení jde velice, velice ztuha, mě třeba vůbec :D, ale kolegyním to jde na jedničku. Ale ať nepřechválím mezi okno a stěnu by se v pohodě vešla 50-ti koruna. Někdy to budu muset vyfotit. Práce těžká (ať si říká, kdo chce co chce) je to na psychiku a přemýšlení. Znát tolik §§§ jako známe my…. 🙂

Share this:

  1. Twitter

  2. Facebook

  3. Pinterest

  4. LinkedIn

  5. Tumblr

#Práce

0 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Far away

 

Registrační formulář

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

©2020 by Woman in red. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now